تماس با ما

تماس با شخص : Liu

شماره تلفن : 13332692681

WhatsApp : +8613332692681

Free call

نحوه نگهداری کالاهای چرمی

June 16, 2021

آخرین مورد شرکت نحوه نگهداری کالاهای چرمی

آیا می دانید چگونه انواع کالاهای چرمی را در زندگی روزمره نگهداری کنید؟اکنون سردبیر کارخانه چمدان سازی و کالاهای چرمی ژوئو یان عقل سلیم را به دانشگاه می گوید!

 

نحوه تمیز کردن کیف چرم در خانه را به شما آموزش می دهد.تشخیص روش انتخاب مواد مهم است.

 

با بهبود مستمر استانداردهای زندگی مادی مردم ، آنها بیشتر به دنبال کیفیت زندگی مادی هستند.کیف های چرمی به یک ضرورت ضروری روزمره تبدیل شده اند و البته طعم و کیفیت کیف ها نیز روز به روز بالاتر و بالاتر می رود.کیف های چرمی با نام تجاری محبوب جدید مردم شده است.اما این کیف کثیف بود و بسیاری از مردم نمی دانستند چگونه با آن مقابله کنند.ویراستار چندین کودتای کوچک را معرفی می کند که به راحتی می توانند کیف چرمی را در خانه تمیز کنند ، به طوری که هرگز نگران کیف کثیف یا نحوه برخورد با آن نباشید.

  

انواع لکه های روی سطح کیف

 

1 کیف پول با روغن آغشته می شود.اگر کیف پول شما تاریک است ، می توانید از مواد شوینده برای تمیز کردن آن استفاده کنید.فقط مقدار مناسب مواد شوینده را روی محل آلوده بریزید و سپس با استفاده از یک برس نرم یا مسواک آن را با آب مرطوب کنید.مراقب باشید از مسواک زدن زیاد استفاده نکنید ، تا رنگ کیف چرمی خراشیده نشود و سطح چرم خراشیده نشود.ناحیه روغنی را به آرامی مالش دهید تا دیگر قابل مشاهده نباشد ، سپس آن را با آب تمیز بشویید.اگر این یک کیف چرمی سفید است ، می توانید از سفید کننده رقیق شده برای تمیز کردن استفاده کنید ، باید سفید کننده رقیق باشد (1:10) ، در غیر این صورت کیسه چرمی را خورده ، بنابراین اثر بهتر خواهد بود

2 دست نوشته خودکار Ballpoint روی کیف چرمی نشان داده شده است.به آرامی یک لایه الکل با غلظت حداکثر 95٪ یا یک لایه سفید تخم مرغ را روی دست خط بمالید.بگذارید حدود پنج دقیقه روی سطح کیسه بماند.به آرامی پاک کنید و آن را با آب تمیز کنید..

3 کیف چرمی یکسان اغلب دارای رنگهای مختلف برای پاسخگویی به مصرف کنندگان با نیازهای مختلف است.وقتی کیف چرمی با رنگ تیره داشته باشید ، قطعاً بعد از مدت ها کمرنگ می شود.می توانیم آن را در غلیظی غوطه ور کرده و حدود یک دقیقه در آب نمک خیس کرده و سپس با آب تمیز بشوییم.

4 از آنجا که بعضی از کیف های چرمی در حین تولید کاملاً خشک نمی شوند ، پس از مدت ها استفاده کپک می زنند.کیسه های چرمی را در آب گرم و صابون در دمای 40 درجه به مدت حدود ده دقیقه خیس کنید و سپس آنها را با آب تمیز تمیز کنید.اگر سفید باشد می توان ده دقیقه در آفتاب گذاشت.

5 وقتی در کوله پشتی هستیم و کیف می کنیم ، مستقیم یا غیرمستقیم لباس را لمس می کنیم و برخی از لباس ها کمرنگ می شوند و باعث می شود کیف ما رنگ لباس را رنگ کند.می توانید کل پد پنبه ای را با مواد پاک کننده آرایش که در زندگی روزمره دختران استفاده می شود ، خیس کنید ، آن را به آرامی روی محل آلوده پاک کنید و مرتباً آن را پاک کنید تا جایی که ناحیه کثیف از چشم شما دور شود ، سپس از یک پنبه تمیز و مقداری آب استفاده کنید تا پاک کن

  

مواد بسته بندی

  

1 مواد کیف چرم اصل است

 

(1) ابتدا گرد و غبار سطح چرم را با پارچه ای سبک و نرم پاک کنید

(2) یک لایه ماده مراقبتی روی سطح کیسه قرار دهید ، به طوری که چرم بهترین مراقبت را دریافت می کند ، به طوری که کیف ظاهر زیبا ، براقیت ، بافت نرم ، ضد آب ، مقاومت مکانیکی (مانند کشش) را بازیابی می کند قدرت ، مقاومت در برابر پارگی ، مقاومت در برابر شکستگی دانه و غیره) را می توان افزایش داد.این می تواند از بافت چرم روی سطح کیف بهتر محافظت کند.

(3) پس از خشک شدن ماده مراقبت ، پاک کننده پوست حرفه ای را به طور یکنواخت تکان دهید ، و با یک پارچه نرم به آرامی پاک کنید.

(4) ماده تمیز کننده را مستقیماً روی سطح کیسه چرمی در یک منطقه کوچک از آلودگی اسپری کنید.برای مناطق آلوده در مناطق بزرگ ، می توانید ماده تمیز کننده را از بطری ریخته ، آن را در ظرف قرار دهید ، ماده تمیز کننده را با یک برس نرم آغشته کرده و مستقیماً روی سطح چرم بمالید.حدود 2 تا 5 دقیقه بمانید و با یک برس نرم کمی مسواک بزنید تا آلودگی آن از بین برود ، حتماً در امتداد سطح سطح پوست پاک کنید ، اگر شکاف دارد ، در امتداد شکاف آن را پاک کنید.

(5) اگر یک لکه طولانی مدت باشد ، ضخامت کثیفی سطح درم بیشتر خواهد بود که به بافت چرم نفوذ می کند.هنگام استفاده از پاک کننده چرمی که روغن را شبیه سازی می کند ، زیرا روغن است ، نفوذ پذیری آن ضعیف است و اثر تمیز کردن ایده آل نیست.می توان آن را با آب رقیق کرد و با 10٪ آب اضافه کرد ، قبل از استفاده خوب تکان دهید.آب می تواند به پوست کمک کند تا شبیه ساز پاک کننده چرم روغنی را نفوذ کند.اثر تمیز کردن خوب است و کارایی تمیز کردن بالا است.این به سطح کیف چرمی صدمه ای نمی زند ، زیرا چرم خود نیز دارای رطوبت خاصی است و میزان رطوبت خود حیوان نیز از 10٪ بیشتر است.

  

2 کیف چرم ماده

 

(1) چرم قدرت جذب زیادی دارد ، بنابراین باید به طور مرتب روغن کاری شود ، هفته ای یک بار با حوله مرطوب تمیز به آرامی پاک کنید

(2) تعمیر و نگهداری سخت افزار بر روی کالاهای چرمی وجود دارد ، از یک پارچه خشک برای پاک کردن استفاده کنید ، اگر کمی اکسید شده باشد ، می توانید سخت افزار را با آرد یا خمیر دندان پاک کنید

(3) تا زمانی که چرم لاکی با پارچه ای نرم پاک شود ، براقیت خاص خود را دارد و اتصال آن به گرد و غبار آسان نیست

(4) چرم براق ، می توانید کمی روغن مراقبت از چرم را روی پارچه نرم بمالید و کیسه را به آرامی پاک کنید

(5) چرم مات ، فقط با پارچه پاک کنید تا گرد و غبار پاک شود.اگر کثیفی بزرگتری وجود دارد ، می توانید آن را با لاستیکی شبیه لاستیک به آرامی پاک کنید

  

3 بسته از جیر ساخته شده است

 

می توان مستقیماً با پاک کن پاک کرد و با استفاده از یک برس نرم جهت بافت مو را در هنگام نگهداری طبیعی دنبال کرد.

  

4 کیسه مواد نایلونی

 

از آب استفاده نکنید ، کیسه را به آرامی با یک پارچه مرطوب فشار دهید.اگر لکه جدی است ، از مسواک نرم و خمیردندان برای پاک کردن استفاده کنید.

  

5 بسته چرم روغنی

 

پوست چرب دارای چین و چروک و تغییر رنگ طبیعی است و قسمتهای مختلف پوست دارای رنگهای مختلف خواهد بود.باید به ضد آب و ضد رسوب توجه کنید.برای مراقبت از آن استفاده از لباس چرم یا مبل شوینده توصیه می شود.حتی اگر پوست گاو روغن خراش داشته باشد ، فقط باید آن را با یک پارچه نرم پاک کنید و از بین می رود.رنگ کیف سبک می شود ، بنابراین روغن کاری لازم است ، فقط آن را با یک پارچه خشک پاک کنید.

برای کیف های چرمی که نیازی به استفاده در طول تغییر فصل نیست ، می توان آنها را در یک مکان خشک و خنک قرار داد ، با یک لایه محافظ چرمی پوشانده شده ، برخی از مواد پر کننده کاغذ را می توان پر کرد تا از تغییر شکل کیف چرم جلوگیری کند ، و برخی از مواد ضد رطوبت و ضد حشرات را می توان داخل آن قرار داد. آن را در یک کیسه گرد قرار دهید.

 

Dongguan Zhuozhen Bags & Garments Co. ، Ltd. در تولید انواع محصولات چرمی ، کیف پول ، کلاچ ، کیف کارت ، کیف ابزار ، کیف لوازم آرایشی ، کیف دستی تخصص دارد.یک کارخانه کوچک در Dongguan و یک کارخانه بزرگ با 500 نفر در Yunnan وجود دارد.نمونه ها موجود هستند سفارش تولید تصویر ، فرد تماس: خانم لیو ، شماره تماس: 13332692681 ، لطفاً پرس و جو کنید!

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما

maggie@zyachina.com
+8613332692681
13332692681
13332692681